Fenka zlatého retrívra se tak těšila do školky, až spustila požární alarm

Přidat na Seznam.cz

Extrémně energická fenka jménem Birdie dorazila do psí školky a netrpělivě čekala na vstup do hracího prostoru. Když začala vzrušeně skákat nahoru a dolů, omylem spustila požární alarm.

Já už chci dovnitř

Podle DailyPaws byla Birdie, která si bez přestávky hraje, na cestě do tzv. „bláznivé místnosti“, kde si hrají temperamentní štěňata. Ještě ale, než se dostane do hrací místnosti, na záběrech z bezpečnostních kamer je jasně vidět, jak moc se fenka těšila dovnitř.

„Prostě falešný poplach, to se někdy stává,“ svěřil se hasič, který přijel situaci zkontrolovat. „Jsme rádi, že tam občas chodíme a vidíme psy, takže je to v pořádku.“

Fenka se cítí provinile

Birdie vlastně hasičům poskytla službu, než aby jim dělala problémy. Ale i tak se musela cítit špatně, a tak psí škola zveřejnila na Instagramu fotografii, na které má omluvnou ceduli s nápisem:

„Omlouvám se, že jsem dnes spustila požární alarm.“

Ale Birdie se asi nemá za co omlouvat. Předtím, než hasičům zpestřila den, si tak ověřila pohotovost hasičů. Navíc dala jasně najevo, že školka potřebuje kryty na požární hlásiče, aby nedocházelo k podobným nehodám a personál je ihned objednal.  

Zdroj: dailypaws.com, Instagram