Fotograf zachytil krásný vztah mezi psem a kachnou

Přidat na Seznam.cz

Neobvyklá mezidruhová přátelství jsou vždy rozkošná a chytají nás za srdce, tento příběh není výjimkou. Jedná se o příběh německého ovčáka jménem Vendetta a indického běžce kačera Lemonyho, kteří jsou nejlepšími přáteli. Jejich majitelkou je osmnáctiletá Natacha, která je zároveň amatérskou fotografkou a zachycuje jejich každodenní život na fotoaparát, uvádí portál Rescue.

Vendetta je tak milý a přátelský pes ke všem a ke každému zvířeti, že když Lemony přišel v červnu 2018 k nim domů jako kachňátko, majitelka neměla žádné obavy dát je dohromady.

K jejímu překvapení se Lemony absolutně nebál a začal Vendettu všude následovat. Na všech fotografiích je vidět, že duo se spolu rádo mazlí u břehu a společně podniká různá dobrodružství.

Ať už dělají cokoli, dělají to společně, dokonce si hrají a spí doma!  Pro majitelku je opravdu důležité ukázat toto zvláštní pouto, protože pevně doufá, že to lidem pomůže vidět kachny jinak. Nejen jako „foie gras“ nebo něco podobného, ale jako citlivá zvířata, kterými jsou.

Zdroj: kingdomstv.com, Instagram