Nenechte zlenivět své domácí mazlíčky, fitness robot je zaměstná, když nejste doma

Přidat na Seznam.cz

Roboti ovládli snad už všechna odvětví, na která si vzpomenete. Nyní pronikají do domácností, aby se postarali i o vaše domácí mazlíčky. Fitness robot s názvem Varram Pet byl navržen jako společník, který udržuje vaše domácí mazlíčky aktivní, když nejste doma.

Fitness robot Varram Pet vypadá jako roztomilá hračka a jeho naprogramované pohyby, jako je vibrování a zrychlování, nenechá vaše mazlíčky klidnými. Je dodáván s pouzdrem, které ho chrání před čelistmi vašeho zvířete. Pro milovníky koček je navíc k dispozici nástavec s ocasem. Robot umí rozdávat i pamlsky jako odměnu za hru.

Pomocí aplikace můžete na dálku sledovat aktivitu svého mazlíčka. Dokonce si můžete zvolit trasy, po kterých se robot s vaším mazlíčkem vydá, nebo časy, kdy chcete, aby se mu robot věnoval. Přizpůsobíte profil svého mazlíčka zadáním informací o plemeni, zdravotním stavu, nastavíte intenzitu hry a navíc pokud máte více zvířat, můžete si nastavit více než jeden profil. Můžete použít i vestavěný tréninkový program, který byl vytvořen ve spolupráci s veterináři.

Podle webu Nerdtechy má fitness robot senzory, díky kterým se po pádu nebo převrácení uvede do výchozí pozice. Je také vodě odolný a testovaný pro případ pokousání či poškrábání. Vydrží zátěž 630 kg.

Umělá inteligence, která je součástí fitness robota, je využívána speciálně k tomu, aby se pohyboval v prostředí bez nárazů do předmětů, zdí nebo lidí. Varram dokonce dokáže rozpoznat sílu vašeho mazlíčka a určit, ve kterých časech by měl být za hru odměněn. No není to dokonalá hračka?

Zdroj: nerdtechy.com, Varram