Neuvěřitelné video: Mladík oživil veverku bez známek života pomocí resuscitace

Přidat na Seznam.cz

Jako policista nikdy nevíte, co vám každý den přinese. A během dlouhé kariéry se dá říct, že většina policistů už zažila všechno. Tohle byla výjimka.

Dva policisté byli v práci, když zažili den, na který pravděpodobně nikdy nezapomenou. Hlídkovali ve městě, když najednou narazili na mladého muže na kraji silnice. Vystoupil z auta a zdálo se, že je skloněný nad něčím v trávě.

Při bližším ohledání oba policisté zjistili, že devatenáctiletý muž jménem Chris Felix provádí resuscitaci. Na veverce. Nemohli tomu uvěřit, píše web AnimalChannel.

Chris, který pracuje jako čistič aut v místní prodejně, jel autem, když mu do boku auta vběhla veverka. Nemohl jen tak pokračovat v jízdě. Věděl, že se musí ujistit, že je veverka v pořádku.

Chris okamžitě zastavil auto, vystoupil a našel veverku ležet na silnici v bezvědomí. Místo aby odjel a nechal nebohou veverku zemřít, pustil se do akce. Odsunul veverku ze silnice a okamžitě jí začal stlačovat hrudník.

V tu chvíli se objevili policisté. Záběry z jejich kamer na palubní desce a na těle ukázaly, že Chris se usilovně snaží malou veverku zachránit. Policisté zůstali s mladíkem a sledovali ho při práci pro případ, že by potřeboval pomoc. Po několika dalších minutách si byli oba policisté jisti, že je veverka mrtvá.

Chris se však nehodlal vzdát. Pokračoval ve stlačování hrudníku, dokud veverka najednou nevyskočila na nohy a nevrhla se pryč, mezi stromy. Chris a policisté tomu nemohli uvěřit. Mladík byl štěstím bez sebe a okamžitě si začal plácat s policisty, kteří nemohli uvěřit, že resuscitace skutečně zabrala.

Zdroj: animalchannel.co