Kocour Arthur zachránil děti před nebezpečným hadem. Sám to odnesl

Přidat na Seznam.cz

Tento hrdina dal všanc svůj život, aby zachránil své majitele před jedním z nejjedovatějších hadů na světě! Arthur vedl nerovnou bitvu s takzvaným quijotem, jehož jedno kousnutí může zabít člověka. Takto odvážná kočka odvrátila smrtícího hada od dětí hrajících si na zahradě. Bohužel hrdinský Artur zemřel v nemocnici, kam ho odvezli vděční majitelé.

„S velmi těžkým srdcem ho jeho majitelé opouštěli, když obdržel andělská křídla,“ uvedli veterináři, kteří se pokusili zachránit život této kočce. Nyní je oslavován jako hrdina! Arthur ležel na zahradě a děti majitelů domácího mazlíčka si hrály. V jednu chvíli kočka uslyšela tiché syčení. Jeden z nejjedovatějších hadů na světě se svíjel poblíž.

Foto: Animal Emergency Service Facebook

Jedno kousnutí tohoto hada může zabít člověka. Arthur instinktivně vycítil velké nebezpečí a bez váhání se na plaz vrhl. Při tomto střetu však neměl šanci, byl kousnut a poté upadl do bezvědomí na zem. Tímto způsobem však odvrátil smrtícího hada od dětí hrajících si na zahradě a zabránil mu plazit se k domu. Bohužel hrdinský Artur zemřel v nemocnici, kam ho odvezli vděční majitelé.