Kozí máma si řekla o pomoc se ztracenými mláďaty

Přidat na Seznam.cz

Zvířata jsou obvykle samostatná a člověka potřebují maximálně tehdy, když se jedná o potravu. Někdy však nastanou chvíle, kdy je i statečné zvíře v koncích, a tak musí sebrat odvahu a i beze slov si říct o pomoc člověku. Video, jak si koza říká o pomoc se ztracenými mláďaty, uveřejnila jedna žena na svém TikToku. Na příběh upozornil server Pethlepful.

O celý počin se žena podělila na svém účtu na TikToku @goatislandnews, který je věnován kozám z ostrova, na němž žije.

@goatislandnews Mama Goat asking for help for her babies 🥹 all babies rescued🙌🏻 #rescue #rescueanimals #goats #goatsoftiktok ♬ original sound – goatislandnews

Když tato kozí máma oslovila @goatislandnews a požádala ji, aby ji následovala, neváhala ani vteřinu. A my jsme moc rádi, že to neudělala! Nejdříve se domnívala, že se zvíře chce pochlubit svými mláďaty, ale když je srdcem přesto neviděla, věděla, že něco není v pořádku. Podívejte se, co se dělo dál.

@goatislandnews Part 2. Both babies rescueed 🤍 #animalrescue #goats ♬ original sound – goatislandnews

Nebýt statečné kozy i ženy, kterou oslovila, nejspíš by mláďata v noře, do která zapadla, nepřežila. Nedokážeme si představit, jakou úlevu musela cítit, když se mláďata dostala z králičí nory. Je tak úžasné, že jejich maminka přesně věděla, co má dělat. A nakonec to šlo i beze slov.

Zdroj: Pethelpful.com, Tiktok.com