Labrador přerušil svatební focení, aby si šel zaplavat. Vše je zachyceno ve videu

Přidat na Seznam.cz

Svatby jsou plné štěstí, lásky, jídla a občas i stresu. Někdy je třeba se ujistit, že se všichni dobře baví. A nezapomeňte na nekonečné množství fotografií! Tolik se usmíváte, až vás začnou bolet ústa a nohy z podpatků. A když se do oslav ještě zapojí pes?

Jeden z přihlížejících se podělil o veselé video, které zachytil během svatebního focení. Během prvního dne dosáhlo video více než 2,3 milionu zhlédnutí a 314 tisíc lajků. Milující labrador jménem Jax se k záběrům připojil… No, moc dlouho mu to nevydrželo. Poté, co za sebou spatřil rybník, se rozhodl, že má jiné plány než se fotit. Podívejte se, jak svatebčané běží za Jaxem, než se dostane do vody!

Nejprve pes předstírá, že čenichá, aby zkontroloval, jestli někdo nebude tahat za vodítko, a když ne, má vyhráno. Najednou utíkal pryč a nebylo možné ho chytit! Prostě rybník pro něj znamenal větší vzrušení, než nudné focení.

Viděli jste, jak rychle se ženich snažil Jaxe dostat? Jeho snaha byla tak působivá! A ta fotografka? Ta to musela všechno zachytit na film. Video je dobrým varováním pro všechny budoucí svatby, kterých se zúčastní psi. Pokud je v blízkosti místa focení voda, bude lepší zvolit jiné místo.

Zdroj: PetHelpful