Leoš Mareš se pobavil oblékáním svého psa. Video, které rozesměje i vás

Přidat na Seznam.cz

Populární moderátor velmi často a rád na svém Instagramu sdílí nejrůznější fotky a videa, sloužící primárně k pobavení svého početného publika. Občas se stane hlavním protagonistou těchto příspěvků jeho pejsek, buldoček Manny, stejně jako v případě nejnovějšího videa.

Pejskaři určitě znají ty chvíle, kdy je venku zima a oni vybírají ten nejvhodnější obleček, který nejenže ochrání jejich mazlíčky před mrazem, ale také z nich nebude padat. A právě tohle je případ, který nyní řešili s jejich pejskem manželé Marešovi.

Leoš aktuálně sdílel video, ve kterém se jeho žena Monika celkem marně snaží navléct buldočkovi koženou bundu, jenž se mu kolem krku neustále rozepínala. A zatímco ona z toho měla docela nervy, Leoš se náramně pobavil.

A jak to celé dopadlo? Situace nakonec byla jednoduše vyřešena tím, že pejsek dostal svetr, který nemá šanci se nikde rozepnout. V komentářích pod videem se strhla lavina pobavených, ale také rozčilených komentářů, kde lidé kroutí hlavou nad tím, jak mohou takto rozmazlovat psa, kterému díky srsti rozhodně zima nebude. Těm bylo ale rychle vysvětleno, že se Marešovi nejen nachází v rakouských horách, kde je nepoměrně větší zima než u nás, ale také, že pokud krátkosrstý pes žije převážně v teplé domácnosti a vyjde náhle do zimy, může mu náhlý výkyv teplot docela ublížit.

A jak to máte vy se svým pejskem? Dostává taktéž do zimy oblečení, anebo se spoléháte pouze na jeho přirozenou ochranu?

Zdroj: Instagram