Majitelka nemohla udělat nic, aby pomohla svému koni uvízlému v bažině

Přidat na Seznam.cz

Jako obvykle se v neděli večer žena jménem Nicole procházela se svým koněm po polní cestě. Všechno to začalo dobře – slunce, slabý vítr a kolem nikde nikdo. Ale najednou kůň náhodou zakopl a spadl do hluboké bažiny. Nicole sesedla a pokoušela se mu pomoci, ale bohužel vše bylo neúspěšné, uvádí portál Animals. Naštěstí ale pomohli odborníci.

Kůň jménem Astro nemohl vstát ani sám, ani s pomocí své majitelky, protože váží asi 500 kg. Byl strašně vyděšený a velmi silně kopal nohama, aby se dostal ven. Ale strach v této situaci mu spíše ubližoval a kůň se ještě více propadal do bažiny. Žena se ze všech sil snažila svému milovanému koni pomoci, ale ani její pomoc při vytahování nefungovala.

Mohla pouze držet čumák koně, aby se neudusil hlínou. Nicole ho tedy chránila před smrtí déle než 3 hodiny. A nakonec je naštěstí uviděl místní muž na procházce. Okamžitě jim přišel na pomoc a zavolal záchranáře. Ti nakonec dorazili a vytáhli koně pomocí několika desítek lidí a traktoru.

Žena se dlouho nemohla uklidnit – museli jí dát dokonce injekci. Po odpočinku svého koně umyla od hlíny a sama se taky dala do pořádku. Tento příběh nás učí vytrvalosti a vzájemné pomoci!

Zdroj: cute-stories.com, facebook.com, Youtube