Majitelka psa použila zábal na hlavu z arašídového másla, aby svého miláčka snadněji vykoupala

Přidat na Seznam.cz

Na Tik Toku se stalo populární video, kde žena ve vaně s igelitovou fólií kolem hlavy, na které je arašídové máslo, koupe psa. Tento opravdu netradiční způsob odvedení pozornosti rozesmával tisíce sledujících. Komické video sdílel portál Daily Paws.

Od vynalézavosti zahrnující arašídové máslo až po oddanost čistému a šťastnému štěněti – i tak se dá nazvat vychytávka této psí mámy, která chce za každou cenu svého psa umýt.

Toto populární video na TikToku ukazuje rozkošného pětiletého pitbula během koupání. Na tom by samo o sobě nebylo nic divného, kdyby jeho panička neměla kolem hlavy nalepenou igelitovou fólii s rozetřeným arašídovým máslem, které její pes nadšeně líže. Arašídové máslo je jediný způsob, jak udržet pitbula v klidu.

Tento pětivteřinový klip je povzbuzením, které potřebujete. Trpělivá pitbulka jménem Luna si dokonce vysloužila vlastní účet na TikToku. Na Lunině účtu se fanoušci mohou seznámit s tímto vzácným štěnětem, které, jak se zdá, její zvířecí rodiče velmi milují.

Odborníci říkají, že pokud máte na krku takového pejska jako Lunu, která nemá ráda koupání, pak je rozumné sobě i mazlíčkovi příští koupání ulehčit. Pochvala, pamlsky a další ruce navíc mohou vám i vašemu zuřivému příteli ulehčit trápení. Navíc, když svého psa seznámíte s koupáním ještě jako štěně, pomůže mu to zvyknout si.

@angelicaa_castillo Dog parents doing the most #fyp #foryou #dog #BbStyleFearlessly #MACChallengeAccepted ♬ So Fresh, So Clean – Outkast

Zdroj: dailypaws.com