Malé slůně se rozhodlo narušit reportáž. Reportérovi vážný výraz dlouho nevydržel

Přidat na Seznam.cz

Reportéři nemají lehkou práci. Když se zapne kamera, musí zapomenout na dění okolo a soustředit se jen na to, o čem mluví. To vše navíc musí zvládnout s profesionálním přístupem a vážným výrazem. Ne vždy se to ale podaří, jak sami uvidíte. Reportérovi vážný výraz dlouho nevydržel.

Malé slůně se chtělo přidat

Reportáž ve videu zjevně nedopadla podle plánu. Zpočátku stojí za reportérem klidné stádo slonů, kteří se ani nijak zvlášť nezajímají o to, co se děje, ovšem jen o pár vteřin později se do natáčení přidají i dvě slůňata. Jedno z nich se pouze postaví k reportérovi, jakoby chtělo být součástí vysílání, to druhé se rozhodlo natáčení narušit.

Když stážista, kterého v reportáži vidíte, šel udělat příběh do Sheldrick Wildlife Trust v Nairobi, pravděpodobně nečekal tak náročný začátek své kariéry. Profesionální přístup si sice zachoval, vážná tvář mu ale dlouho nevydržela.

Druhé slůně se totiž rozhodlo chobotem prozkoumat tvář muže a ačkoliv je vidět, že se reportér dlouho snažil vtipné chování slůněte ignorovat, dlouho to nevydržel. Jen po pár vteřinách propukl ve smích. Koneckonců, koho by taková situace nevyvedla z míry?

zdroj: USA Today