Mladá slečna ujela na koni 10 kilometrů přes sněhovou bouři k uvízlému řidiči kamionu

Přidat na Seznam.cz

Když zasáhla v Kanadě nepříjemná sněhová bouře, 18letá slečna si naladila místní dopravní kamery rozmístěné podél kluzkých a zledovatělých dálnic. Silnice byly většinou bez aut – dokud si nevšimla, že na mezistátní dálnici asi 5 km od jejího domu uvízl kamion i s řidičem, uvádí portál LittleThings.

Dívka jménem Eileen si nemohla pomoci, ale cítila s uvězněným cizincem a chtěla udělat správnou věc, a tak si dala slib. Pokud tam řidič bude i ráno, vydá se ho hledat a pomůže mu. Znepokojená teenagerka viděla, že řidič tam ráno stále je.

A tak Eileen splnila svůj dobrosrdečný slib a se svým věrným koněm se uprostřed bouře vydala na pětikilometrovou cestu, jen aby uvízlého řidiče kamionu našla. Než dvojice řidiče našla, spal po chladné a neklidné noci ve svém kamionu. Nemohl tomu uvěřit, když se podíval z okna a uviděl tam stát teenagerku a jejího koně s hrnkem horké kávy.

Nejenže Eileen tu cestu zvládla, ale dala mu i další slib. Pokud by řidič ještě ten večer uvízl, vrátí se pro něj znovu a udělá ještě jednu desetikilometrovou okružní cestu.

Zdroj: littlethings.com, youtube.com