Muž buduje armádu obézních mývalů

Přidat na Seznam.cz

Bývalý člen Královské kanadské jízdní policie James Blackwood se na internetu jmenuje příznačně, Zaříkávač mývalů. Blackwood žije v Churchville v Novém Skotsku na skromném, nenápadném pozemku, kde se často schází divoká zvířata.

Vítejte ve školce mývalů

Zatímco většina lidí, kteří žijí u lesa, se občas setká se zatoulaným jelenem, James se o pozemek dělí se školkou mývalů, píše A-Z-Animals. Lidé si často myslí, že mývalové jen kradou a shání potravu všude, kde nemají. Ať už je to popelnice, kontejner na tříděný odpad nebo dokonce garáž.

Pravdou je, že mývalové jsou poměrně plachá a milá zvířata, a právě to muž prezentuje na svém kanálu na Youtube. V jednom z jeho videí můžete vidět, jak těmto zvířátkům dává celý kbelík hroznového vína a pak je krmí párky v rohlíku, které po něm lezou. Není tedy divu, že si zasloužil přezdívku Zaříkávač mývalů.

Muž se také zmiňuje, že mývalové mají zřejmě tak velký hlad kvůli chladnému počasí.

A po vydatné večeři na kutě

Když se tato divoká zvířata najedla červených hroznů, párků v rohlíku a vanilkových sušenek, chce muž zajistit, aby bylo o jeho oblíbené chlupaté přátele na noc postaráno. A tak jim dává na dobrou noc krmení pro domácí mazlíčky pro případ, že by měli ještě hlad.

Je neuvěřitelné, jak blízko se mývalové dostanou ke kameře. Nedělá jim problém jíst Jamesovi z dlaně nebo dokonce odpočívat na jeho rameni. V jednu chvíli se Blackwood zmíní, že mývalí matky odnesly svá mláďata k jeho verandě a nechaly je tam. I když v rámci svého druhu nemají rodiče, dá se říct, že James je skvěle zastoupí.

Zdroj: a-z-animals.com, Youtube