Muž krmí z flašky obrovské tygry, jakoby to byla koťata

Přidat na Seznam.cz

Jistě si dokážete představit s jakou vahou na vás dopadne například velký pes, když na vás v plné rychlosti skočí. I obyčejný pes pak snadno svého páníčka povalí na zem, ale jak se sami můžete přesvědčit, někoho na zem nesrazí ani dva obrovští tygři.

Třista kilo na každém rameni

Jak můžete vidět ve videu, na muže stojícího uprostřed „skočí“ dva ohromní tygři. Každý z nich váží bezmála třista kilogramů, a je tedy překvapivé, že se jejich trenérovi, pod vahou asi 600 kilo, nepodlomí kolena. Je také působivé, že se tyto velké kočky nechají krmit z láhve, jakoby byly koťata závislá na mléku. Jak ale nejspíš tušíte, tygři nejsou divocí, ale vycvičení, a to opravdu skvělým trenérem.

Trenér Kody Antle

Kody Antle je velmi podobný filmovému doktoru Dolittleovi. Kody vyrostl při práci se zvířaty v rezervaci. Když byl mladší, pomáhal svému otci, doktoru Antlovi, cvičit menší kočky. Nyní je hlavním školitelem zařízení a cestuje do Asie a Afriky, aby pomohl školit personál v jiných zařízeních pro divokou zvěř, píše web Sports Keeda.

Je také extrémně populární s 1,8 milionu sledujících na jeho instagramovém účtu a 11,4 milionu dalších na jeho TikToku. Podle webu Mens Health byl vychován v rezervaci, v postýlce měl tygří a opičí mláďata. Kody je synem doktora Antla, který založil a řídí organizaci T.I.G.E.R.S. Často o zvířatech mluví jako o své rodině: „Můj otec celou věc začal asi před 35 lety, takže jsem byl jen jedním z další zvířat, kteří se narodili do vrhu. Měl jsem tygry jako své velké sestry a bratry a jako velkou sestru jsem měl slona, který se mnou vyrůstal. A byl to prostě život plný zvířat,“ řekl.

zdroj: Instagram, Mens Health, Sports Keeda