Muž po záchraně medvíděte v nouzi získal neobvyklého domácího mazlíčka

Přidat na Seznam.cz

Obvykle lidé vídají v domácnostech jako domácí mazlíčky psy, kočky, rybičky, želvy, a dokonce i hady, ale asi málokdo z nás zná někoho, kdo má jako domácího mazlíčka medvěda. No a to je novinka i pro Nikolaje, muže, který se nakonec stará o medvídě, píše portál Pupperish.

Nikolaj je farmář, který zachránil život tohoto malého medvídka poté, co byl nalezen zcela podvyživený. Málokdo z nás by byl tak odvážný jako on, aby udělal to, co udělal, už jen kvůli neznalosti chovu medvědů jako domácích mazlíčků, ale on zjevně věděl, jak se zachovat. Takové příběhy neslyšíte každý den, a tak jsme si řekli, že se s vámi podělíme a přiblížíme vám, co se s tímto malým medvídkem děje.

Pokud jste někdy přemýšleli, co dělat, když vám na zahradu vejde medvěd, tak Nikolaj vám může ukázat, jak se to přesně dělá, ale jen pokud chcete nakonec mít medvídě jako domácího mazlíčka. Pojďme se zastavit a podívat se na tento krásný příběh.

Toto medvídě se zatoulalo do vesnice a vypadalo velmi nemocně a podvyživeně. Nikolaj, který ve vesnici hospodaří, mu přišel na pomoc a medvídě si vzal k sobě. Když viděl, v jakém stavu medvídě je, chtěl se o něj postarat a ošetřit ho. Když přišlo na to, co s tímto medvídětem udělat, zvažoval všechny možnosti, které by zvíře neohrozily. Problém však spočíval v tom, že medvídě bylo velmi mladé, takže by nebylo schopné přežít samo ve volné přírodě. Medvědovi se dařilo skvěle, protože na Nikolajově farmě našel úkryt, pohodlí, potravu i vodu.

Na fotky a videa se můžete podívat zde.

Zdroj: pupperish.com, planetabelarus.by