Muž pro zatoulanou žábu postavil domeček. Teď v něm bydlí celá žabí rodinka

Přidat na Seznam.cz

Muž jménem Dazza, který na TikToku vystupuje pod uživatelským jménem @unknowndazza, se pochlubil domečkem, který pro zatoulanou žábu vytiskl na 3D tiskárně. To samo o sobě zahřeje u srdce, obzvláště, když dnes v domečku bydlí celá žabí rodina.

Frodrick

Frodrick, tak pojmenoval Dazza žabáka, který se jednoho dne ocitl na jeho zahradě. Mnozí by si ho sotva všimli, ale Dazza se rozhodl pro svého nového kamaráda postavit dům. Úkryt měl žabáka chránit před nebezpečím, což jsou pro něj zejména vačice, píše web Inkl. Dazza se ale rozhodl postavit pro Frodricka přímo malou žabí rezidenci.

Pomohli sledující

Dazza se se svým prvním výtvorem pochlubil na TikToku, kde si tak získal zájem sledujících. Ti se poté rozhodli, že Dazzovi poradí, jak dům vylepšit. Brzy tak Frodrick bydlel v domě s vlastním bazénem, a aby byl opravdu v bezpečí, postavil mu Dazza ještě navíc jeskyni, ve které se žabák mohl ukrýt v případě nebezpečí.

@unknowndazza The Full Frod Story! It’s been a crazy journey from 0 to 60k people of Frodrick! Appreciate your ideas and support☺️ #Frodrick #startedfromthebottomnowwehere #FrodHouse ♬ Enemy feat. J.I.D. (from the series Arcane League of Legends) – Imagine Dragons

Žabí domov pro celou rodinu

Netrvalo dlouho a Frodrick si do svého domu začal zvát „hosty“. Poté si dokonce našel partnerku, se kterou si pořídil malé pulce, kteří se záhy ocitli v žabím bazénku. Dazza jim proto vyrobil i malou rampu, aby se snadněji dostali z vody ven. Už teď jsou ale malý Frodrici všude, píše Mirror.

zdroj: tiktok, Mirror, Inkl