Praktické náramky na akce 

Přidat na Seznam.cz

Pořádáte akci a potřebujete označení pro návštěvníky? Za razítka vám nepoděkují, navíc pro vícedenní event. Jsou nepraktická, jelikož se mažou. Oblíbený doplněk jsou náramky. Mohou být v mnoha provedeních, z rozličných materiálů, aby splnily svoji funkci z hlediska výdrže. Náramky jsou praktický kousek z hlediska svého umístění. Nijak neomezují, jsou vidět a dají se pak dobře sundat. 

Látkové náramky na více dní

Pořádáte festival či vícedenní akci pro mnoho lidí? Zmíněné razítko je passé, to se smyje z kůže. Vstupenky mohou lidé ztratit. Když je na akci alkohol, tak je to pravděpodobné. Navíc i třeba VIP kartičky jsou problematické, protože ty si lidé mohou mezi sebou předávat a vám by tak ušel zisk. Pokud jde o festivaly, sportovní akce, kdy lidé chodí do vody, sportují, pod vlivem alkoholu se občas někde i vyválí, jsou ideální látkové náramky s plastovými kroužky. Látka samotná je perfektně odolná. Náramek se jednoduše nasadí na ruku tak, aby nespadl, ani neškrtil, velikost totiž korigujete plastovým kroužkem, který zabrání spadnutí. Kroužek se neposune, odstranit náramek budete muset jen přestřižením. Drží tak pevně, vzor na náramku je stabilní, protože má sublimační potisk. A co je skvělé? Že tyto náramky můžete objednat očíslované či s čárovým kódem. 

Tyvek náramky jsou praktické a nápadité 

Na jednodenní akci, jako je večírek firmy nebo jiná akce, se hodí jednodušší variace. Pokud potřebujete zařídit, aby se na event nedostali nezvaní lidé, pak si ty své okroužkujte. Stačit vám budou tyvek náramky. Jedná se o kvalitní, jednobarevné a potisknutelné formy označení. Stačí, když si vyberete barvu, odlišnou třeba od minulého roku, aby někdo nepřišel s náramkem právě rok starým. I když stejně tyto náramky mají dobře vypracovanou lepicí část, aby ji nebylo možné neviditelně odstranit. A i když se jedná o doplněk, který není tak odolný jako látkový, i tak vydrží až dva dny. Kde objednáte zmíněné náramky? Na Vipnaramky.cz, kde je bohatý výběr různých druhů z hlediska designu i materiálu.