Muž se shledá se ztraceným psem, ale brzy zjistí, že je to někdo jiný!

Přidat na Seznam.cz

Muž jménem José naprosto miloval svého psa. Hráli si spolu, mazlili se a samozřejmě spolu chodili na procházky.

Každý den, když se José vydal na procházku, jeho čtyřnohý nejlepší přítel s ním ušel krátkou vzdálenost a pak se setkali doma. Jednoho dne, když se muž vrátil z každodenní procházky, zjistil, že jeho milovaný pes jménem Ikki nikde není.

Když si byl jistý, že se jeho pes ztratil, napsal o tom na internet a doufal, že mu přátelé pomohou jeho přítele najít.

“Cítil jsem se hrozně, když zmizel,” řekl José webu AnimalChannel. “Bylo to, jako by mi někdo vzal část mého já. Potřebovala jsem vědět, co se mu stalo.”

A skutečně, jen o chvíli později mu někdo napsal o psovi, který vypadal přesně jako Ikki. Když muž psa uviděl, věděl, že je to Ikki. Šel ho tedy vyzvednout. Když pes spatřil muže, bylo to, jako by byli odjakživa spolu. Bylo jasné, že je to jeho ztracený pes. Nebo snad ne?

“Zavolal jsem na něj jménem a on ke mně přiběhl,” řekl. “Nepřestával mě olizovat.”

A když se vrátili domů, pes se choval, jako by tam žil odjakživa. Ale jak dny ubíhaly, začalo být něco divné. José si všiml, že skvrny, které měl “Ikki” na zádech, nejsou přesně takové, jaké si je pamatoval.

Vyhledal tedy staré fotografie a zjistil, že měl pravdu. Pes, kterého si přivedl domů, vypadal jako Ikki, ale rozhodně to nebyl on. Muž věděl, že zachráněný pes za záměnu nemůže, ale také věděl, že musí svého psa najít. Znovu se tedy vydal na sociální sítě a jen o několik dní později někdo opět napsal, že našel psa, který vypadá jako Ikki.

Když ho muž uviděl osobně, věděl, že tentokrát je to skutečně Ikki. Okamžitě se objali a jeho pes nepřestával vrtět ocasem. Tentokrát Ramos našel toho správného psa. Ale co bude s druhým psem? Jak majitel vysvětlil, nakonec si nechal oba!

Zdroj: animalchannel.co