Muž zachránil život zuboženému kotěti, které jeho předchozí majitelé natřeli namodro

Přidat na Seznam.cz

Mít domácího mazlíčka není pro každého a rozhodně platí, že by si ho ne každý měl pořizovat. Toto malé kotě velmi trpělo, než ho našel muž, který mu zachránil život. Jeho předchozí majitelé ho netřeli namodro a nechali ho uprostřed deště. Díky muži má koťátko zasloužený šťastný domov plný lásky a té správné péče.

Kotě bylo pro předchozí majitele obyčejná hračka

Jak na začátku videa vidíte, malé kotě je celé modré a vypadá, že se ani nemůže hýbat. Tak skutečně je, protože malé kotě nebylo natřeno jen tak obyčejnou barvou, ale barvou olejovou, která po zaschnutí v podstatě nejde dolů. Je zjevné, že pro předchozí majitele bylo toto kotě jen pouhá hračka, o čemž svědčí i fakt, že tak malé mládě opustili uprostřed deště.

Když barva na kotěti zatvrdla, znemožňovala mu jakýkoliv pohyb a jak sami vidíte, sundat ji ze srsti byl dlouhý, náročný a pro kotě jistě nepříjemný proces, který trval několik dní. Malá kočička si ale uvědomovala, že se jí snaží lidé pomoci a tak je až dojemné, že se své zachránce nepokusila ani kousnout, ani škrábnout.

Kotě se naštěstí zotavilo

Jak video končí, můžete vidět, že kotě postupně zesílilo, jeho srst se výrazně zlepšila a i když je na první pohled znát, že si kočka prošla peklem, kotě se chová vděčně a je hravé, jakoby se nic nestalo. To značí jen to, že se kotě nepochybně zotaví úplně a až vyroste, bude z něj krásná a zdravá kočka.

zdroj: Italy24