Mývalové si adoptovali malé kotě, které se stalo součástí jejich smečky

Přidat na Seznam.cz

Žena, která natočila slavné video kotěte žijícího v kontejneru s mývaly, prohlásila, že malá kočka patří do smečky. Klip začíná tím, že žena přistoupí ke kontejneru, aby se podívala, zda v něm nejsou mývalové. Když však nahlédla do červené popelnice, s údivem zjistila, že se v ní vedle několika mývalů prohání malé kotě.

Kotě, které bylo ženou zjevně zaskočeno, rychle pobíhalo kolem hromady odpadků a nakonec se schovalo do rohu ke svým chlupatým kamarádům. O několik vteřin později je vidět, jak mývalové opouštějí popelnici, přičemž kotě není nikde v dohledu.

@nicoles_garbage_goblins The trash pandas had a friend this morning #trashpanda #raccoon #CandyCrushAllStars #studytok #hellofall #todayilearned #animals #kitten ♬ original sound – nicoles_garbage_goblins

Klip pak končí záběrem na jednoho z mývalů, který se snaží opustit kontejner převráceným odpadkovým košem, který byl umístěn poblíž boku.

Později žena vysvětlila, že kotě i mývalové dokázali z popelnice utéct a že kočka byla součástí skupiny.

Na otázku, zda mývalové kotě adoptovali, odpověděla: “Myslím, že je pravděpodobně součástí smečky, protože jsou zase pohromadě.”