Kočka se poprvé setkala se svou novorozenou lidskou kamarádkou a je to láska na první pohled

Přidat na Seznam.cz

Většina lidí se ke svým domácím mazlíčkům chová jako ke svým lidským dětem, což je logické, protože jsou součástí rodiny. Když přijde čas, kdy se lidem narodí skutečné lidské děti, vždycky se ptají, jak jejich mazlíčci přijmou novorozence.

Budou zvědavá a budou se o miminko zajímat? Budou žárlit a chtít veškerou pozornost? Budou z něj nadšeni a vytvoří si k němu zvláštní pouto?

Přesně toho se obávala žena jménem Romy, když si domů přinesla novorozenou dceru jménem Olivie. Nebyla si jistá, jak se k miminku postaví její britská krátkosrstá kočka jménem Jules, ale nemohla se dočkat, až to zjistí.

Jakmile přinesli Olivii domů k Jules, všechny obavy se rozplynuly. Jules byla okamžitě přitahována malou Olivií a šla si ji prohlédnout do autosedačky. Při setkání s ní jí Jules dokonce dala několik něžných polibků na hlavu.

Jules se o Olivii zajímala od samého začátku. Když ji slyší plakat nebo vydávat zvuky, často se snaží vlézt do její postýlky. Je zřejmé, že z těch dvou vyrostou nejlepší kamarádi.

Už teď mezi nimi panuje tak zvláštní pouto, a ještě výjimečnější je, že Olivia se shodou okolností narodila právě v den Julesiných narozenin! Možná to byl osud!

Zdroj: Youtube