Německý ovčák z Floridy zabránil hrozné tragédii. Šestiletý chlapec mu vděčí za život

Přidat na Seznam.cz

Manželé Wilsonovi z Floridy (USA) jsou velmi vděční svému německému ovčákovi, který okamžitě přispěchal na pomoc poté, co se sousedův agresívní pes vrhl přímo na jejich šesti leté dítě.

Neohrožený ochránce

Majitelé psa, který se jmenuje Tanky, sdíleli na sociálních sítích velmi nebezpečnou situaci, když se sousedův pes vrhl přímo na jejich šesti letého chlapce, který si hrál sám na dvorku. Na záběrech incidentu je vidět, jak Tanky bez váhání vyráží do akce a zabraňuje tragédii. Rodinný pes si všimne, jak druhý agresivní pes rychle běží směrem k chlapci, na něhož chce zaútočit.

Díky rychlé Tankyho reakci je agresívní rozzuřený pes zahnán na ústup ještě dřív než stačil doběhnout až přímo k dítěti. „Pes našeho souseda se minulou noc náhodně vrhl na mého syna a můj Tanky ho zachránil před zmrzačením nebo před nejhorším,“ napsal otec rodiny k videu události zveřejněné na platformě TikTok. Vzhledem k tomu, že dítěti je teprve 6 let, je značně pravděpodobné, že kdyby velký agresívní pes doběhl až k němu, tak by celý incident skončil velkou tragédií. Video se stalo prakticky ihned populárním s více než 26 miliony zhlédnutí, jak uvádí web People.

Uživatelé sociálních sítí vyjadřují svůj obdiv

Uživatele, kteří komentovali video, vyjádřili svůj úžas nad rychlým myšlením a hrdinstvím Tankyho, přičemž jedna osoba napsala: „Tvůj pes je ten nejlepší a nejobětavější německý ovčák na celém světě. Zachránil tvého syna před zmrzačením, nebo smrtí. Dal bych milion dolarů za takového psa.“ V redakci se s tímto názorem všichni shodujeme.

Zdroj: Redakce, People, TikTok