Neobvyklý domácí mazlíček: Pštros emu má svou hlavu

Přidat na Seznam.cz

V závislosti na tom, kam vás algoritmus TikToku zavál, je velmi pravděpodobné, že i na vás vyskočil tento rozkošný emu, který se stal nedílnou součástí života jedné ženy.

Žena jménem Blake chová na své farmě na Floridě miniaturní krávy a prvních šest měsíců života jejího účtu na TikToku se její obsah nesl v duchu dobytka. Netrvalo to ale dlouho a žena si pořídila i emu, píše web DailyPaws. Od té doby se rozkošný, velmi názorově vyhraněný emu, který nenávidí telefon, stal nejnovějším miláčkem TikToku a přitahuje miliony a miliony zobrazení. A svého opeřence pojmenovala skutečně vtipně. Emanuel.

Emu se tulí

Tohle děláme každé ráno,“ říká Blake na videu, když se mazlí s hlavou sladkého emu a hladí ho po krku. Když vysvětluje, jak Emmanuel každé ráno čeká, až dokrmí zvířata, aby se mohli pomazlit, Emmanuel pomalu zavře oči a ztichne. Když pak Blake spustí ruku, oči se znovu otevřou a on se k ženině pobavení rozhlédne.

Nesnáším telefony

V pokusu o video ve stylu „Povídejme si o emu“ zazní první povel „Emmanueli, to nedělej!“ asi po šesti vteřinách, po nichž se do záběru vplíží malá černá hlava emu. Ten se podívá do telefonu a rozhodne se, že ho zničí. Klovne do telefonu, a když zařízení spadne, na záběru je vidět rozčílená žena.

Nejlepší přátelé

Jen srdceryvná série klipů ukazující Blake a Emmanuela, jak spolu dělají nejrůznější věci. Pracují spolu na notebooku, čtou si knihu, dělí se o kornout zmrzliny, nosí stejné čepice. Ale nejlepší záběr ze všech přichází hned na začátku, když Blake vezme Emmanuelovo malé křídlo do ruky a sdílejí spolu klidnou chvilku u vody.

Víš, jak se jmenuješ?

Blake mluví do kamery o neemmanuelovských věcech, Emmanuel se rozhodne, že už toho bylo dost, a Blake mu řekne, ať toho nechá. Tento díl je však výjimečný tím, že vytváří trochu větší hloubku v Emmanuelově vesmíru, protože se dozvídáme celé jméno tohoto emu a to zní Emmanuel Todd Lopez.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok