Neuvěřitelné! Kojící žena brání domácí husu před útokem orla bělohlavého

Přidat na Seznam.cz

Když je poblíž máma, není radno si s ní zahrávat. Svá mláďata chrání zuřivě a bez váhání. Lidské matky jsou také známé tím, že si navzájem chrání své děti, a svou roli matek posouvají ještě dál a své mateřské instinkty rozšiřují i na své domácí mazlíčky.

Reakce pohotové matky je víc než překvapivá

Ve videu uvidíte, jak se tyto instinkty projevují bez ohledu na to, že žena zrovna kojí, píše web A-Z-Animals. Na videu je zachycen vchod do nádherného domu s dlouhou příjezdovou cestou z šedých cihel, která se táhne směrem nahoru a doleva od výhledu. Je to skvělý úhel, který zachycuje přední část domu a nahoru směrem ke vchodu na příjezdovou cestu. Na videu se objeví orel bělohlavý, který přilétá z otevřeného balkonu před domem a prolétá pod markýzou vchodových dveří s drápy připravenými polapit svou kořist.

Nech tu husu na pokoji!

V tomto případě se orlu bělohlavému podařilo zatnout drápy do husy, která okamžitě začala křičet, když se pták znovu snažil vzlétnout. Je vidět, jak se husa brání a zuřivě mává křídly, zatímco je vlečena přes příjezdovou cestu.
Toho si ale všimla kojící žena, která se bez váhání vydala huse na pomoc. Orel bělohlavý se odvážně jako vždy znovu pokusí husu chytit, ale nedokáže se na ní udržet drápy.
Žena vyběhne směrem k orlu bělohlavému jen v šedých kalhotkách a s dítětem na prsu a spěšně a bosá se vydává k vyplašené huse.

Husa utíká do bezpečí směrem k domu, zatímco žena vytváří ochrannou bariéru mezi husou a prchajícím orlem. Nakonec se jí podařilo husu ochránit a orla zahnat pryč.

Její statečnost vyžaduje obdiv.

Zdroj: a-z-animals.com, Youtube