Ohňostroje v Anglii zrušeny kvůli masturbujícímu mroži jménem Thor

Přidat na Seznam.cz

V anglickém přístavním městě Scarborough byly na poslední chvíli zrušeny silvestrovské ohňostroje. Může za to mrož Thor, který se zde na sklonku roku objevil na nečekané návštěvě. Přilákal davy lidí na nábřeží, masturboval na veřejnosti, dal si šlofíka a zase vyrazil zpět do Arktidy.

S koncem vánočních svátků a oslav Nového roku se vracíme zpět do svých domovů a do práce. Nejinak je tomu v případě slavného mrože jménem Thor, který si na silvestrovský víkend odskočil do Anglie a nyní se vrací zpět za polární kruh.

Velký ploutvonožec s mohutnými kly ve městě právem vyvolal pozdvižení. Je totiž velmi neobvyklé, aby se mrož zatoulal ze Severního ledového oceánu až k anglickému pobřeží. Radnice raději zrušila plánované ohňostroje, aby divoké zvíře zbytečně nestresovaly. Na své si přišel i bulvár, protože Thor se na scarboroughském nábřeží veřejně věnoval aktivitě, se kterou se lidé obvykle schovávají za zavřené dveře.

I zvířata si „to“ dělají

Masturbace je v živočišné říši oblíbenou aktivitou, čas od času se jí věnují domácí zvířata, afričtí velikáni, malí hlodavci, nejrůznější ptáci a třeba i želvy či leguáni. Psi na všechno skočí, hřebci pleskají penisem o břicho, jeleni třou parožím o zem. Je jim to prostě příjemné.

U takových veverek má masturbace zřejmě také očistný charakter. Samec masturbuje ihned po páření, aby pročistil pohlavní cesty a slinami omyl vnější genitálie. Svědomitě provedená péče může podle vědců snižovat riziko nákazy sexuálně přenosnými chorobami.

A jak je to s těmi mroži? Je známo, že mroží samci mimo období říje často masturbují. Asi vás překvapí, že uspokojit se dokáží ručně i orálně. Muži používají dlaň, mroži zase ploutve. I velcí samci jsou navíc natolik ohební a jejich penis tak dlouhý, že jsou schopni autofelace.

Zdroj: Mirror, IFL Science