Osiřelé tele je na farmě osamělé, a tak si majitelka přivede domů nového kamaráda

Přidat na Seznam.cz

Lidé, kteří milují zvířata, si většinou vybírají kočky a psy, ale jsou i tací, kterým záleží na jakémkoli druhu zvířete a snaží se o ně postarat, zejména když zvířata čelí těžkému období.

Stejně jako tele jménem Buckley, které přišlo o mámu a bylo nesmírně smutné. Proto se jeho současná majitelka jménem Leslie rozhodla, že si ho v jeho pěti týdnech adoptuje.

Leslie netušila, co s ním má dělat, ale věděla jen, že se o něj musí postarat, protože byl zničený. A tak k němu prostě přisedla, a dokonce spolu občas spali, aby se kravička cítila lépe. O nějaký čas později a v době, kdy se Buckley ještě necítil dobře, dostala žena nápad.

Nebylo by zábavné pořídit si nové kůzle? „Při správné péči a menší konkurenci spolu krávy a kozy vycházejí a mohou žít vedle sebe šťastně a zdravě. Nemusíte se obávat, že by se krávy a kozy v ohradě mezi sebou praly. Ve skutečnosti by se z nich časem mohly stát kamarádky,“ píše web AnimalChannel.

Žena se tedy snažila sehnat kozího kamaráda pro své tele. Nový kozel jménem Ralphy, který tam přišel, byl ještě kůzle a hned první dny byl umístěn vedle Buckleyho.

Po několika dnech bylo jasné, že z obou zvířat budou brzy nejlepší přátelé. A skutečně, nové kůzle, které se k nim přidalo, udělala z Buckleyho novou verzi sebe sama.

Zdroj: animalchannel.co