Oslice poprvé po 20 letech spatřila jiného osla

Přidat na Seznam.cz

Ranč se sídlem v Coloradu nedávno oslavil velký den jejich zachráněné oslice jménem Molly. Tato krásná oslice zažila dvě desetiletí, aniž by viděla další zvíře, které by vypadalo jako ona. Ale to se všechno změnilo.

Ve videu Molly poprvé po 20 letech vidí dalšího osla. Její reakce vás nechá v louži slz. Ale šťastné slzy samozřejmě! Podívej se!

O oslech je známo, že jsou stádovými zvířaty. Jsou společenští a obvykle žijí ve stádě. Takže skutečnost, že Molly vydržela dvě desetiletí bez dalšího osla ve svém stádě, je tak smutná. Už jen tato reakce nám ukazuje, jak moc potřebovala ve svém životě dalšího oslíka.

@marillranch First time in 20 years our rescue donkey Molly gets to have her own kind live with here. Exciting day at Marill Ranch. #goodmorning #donkey #jackass #ranch #memorialday ♬ original sound – Marill Ranch

Nejlepší na celém příběhu je, že se k Molly na farmě nepřipojí jeden osel, ale celkem tři! A podle majitelů brzy uvidíme další videa, na kterých Molly tráví čas se svými novými nejlepšími přáteli.

zdroj: Pethelpful