Pes s nadšením žvýká celer, chybí na něm ale oblíbené arašídové máslo. Fenka sousto vyplivne do koše

Přidat na Seznam.cz

To, že je celer ceněný pro svůj vysoký obsah draslíku, železa a vápníku, ví každý. Jíst ho můžou dokonce i psi. To ale nemusí nutně znamenat, že ho chtějí jíst. A následující video je toho důkazem.

Bello, dobrůtka!

Mix belgického malinoise a mastifa, fenka Bella, dokazuje svou lásku k celeru ve videu na TikToku. Video zveřejněné na účtu štěněte @bella_maligator se stalo rychle populární a nasbíralo více než 900 000 lajků a 5,5 miliony zhlédnutí. Začíná tím, že se chovatelka Belly zeptá, jestli má ráda celer, a pak jí podá malý kousek zeleniny. Fenka si ho okamžitě vezme a začne žvýkat. Po několika vteřinách žvýkání se však Bella vzpamatuje. Nemá na něm své oblíbené arašídové máslo!

Fenka po tomto krátkém procitnutí tak zamíří k automatickému odpadkovému koši, nakloní hlavu, aby aktivovala senzor, a vyplivne celer přímo do koše.

Celer jako nová oblíbená pochoutka?

Zdá se, že tato inteligentní slečna byla od útlého věku vyškolena, jak používat moderní odpadkový koš. Důkazem toho jsou i další videa na jejím účtu, která Bellu ukazují, jak bere různé předměty a odnáší je do koše.

A i když to zprvu vypadalo, že celer nebude patřit k dobrotám, na kterých by si fenka pochutnala, dva dny po tomto velkém celerovém debaklu je psík opět krmen kouskem celeru, ovšem s jedním zásadním rozdílem. Její přání z prvního videa je splněno. Celer je nyní namočený v arašídovém másle a vybíravá Bella ho bez problémů zhltne.

Zdroj: TikTok