Pes se odvážil projít hořícím domem, aby zachránil svého nejlepšího přítele

Přidat na Seznam.cz

Toto je neuvěřitelný příběh odvážného psa, který pro lásku a přátelství podstoupil nejvyšší riziko! Vše začalo v době, kdy v jedné z budov došlo k obrovskému výbuchu, který způsobil požár, uvádí portál Rescue.

Okolí, včetně několika domů, které se nacházely v těsné blízkosti, zachvátily extrémní plameny a hustý dým. To způsobilo, že obyvatelé museli narychlo opustit své domovy, přičemž měli trochu času na to, aby posbírali svůj nejcennější majetek a rodinné mazlíčky.

Když jeden z obyvatel vypustil svého psa z předzahrádky a očekával, že ho bude následovat do bezpečí, místo toho vběhl přímo do ohně. Muž zůstal nechápavě stát a nevěděl, co má dělat, protože nemohl psa následovat.

Zatímco sledoval, jak jeho dům hoří, doufal, že se pes vrátí, a zanedlouho uviděl, jak se z jeho domu vynořil známý stín, ale pes nebyl sám. Viděl, jak se z ohně vynořil jeho pes, a v tlamě držel kotě, které jeho rodina nestihla popadnout při odchodu.

Pes a kotě byli nejlepší přátelé, kteří spolu trávili mnoho dní a hráli si. Prvním instinktem psa, když byl vypuštěn, bylo zachránit svého nejlepšího přítele a ne sebe. To je ale hrdina!

Zdroj: kingdomstv.com