Pitbul pozve březí toulavou kočku do své boudy, aby tam mohla porodit koťata

Přidat na Seznam.cz

Někdy my lidé můžeme určitá zvířata zařadit do “škatulek”. Některá zvířata považujeme za “dobrá” a některá za “špatná”. Ale často to není tak jednoduché.

Seznamte se se psem jménem Hádes. Má za sebou příběh, který snad lidem ukáže, že každé psí plemeno se dá zvládnout a všichni si zaslouží lásku. Hádes nám ukazuje, že důležitý je vnitřek, ne vnějšek.

V Mexiku, kde žije se svým majitelem Juanem, se u nich doma už delší dobu objevuje toulavá kočka. Juan má dobré srdce a často nechává toulavé kočce jídlo a vodu. Není divu, že se stále vracela!

Juan jednou zaslechl klepání na zadní dveře, kde se obvykle zdržoval Hádes. Šel se podívat, jestli je všechno v pořádku. Když tam šel, uvědomil si, že Hádes vyvolává rozruch. “Byl zoufalý a dělal velký hluk,” řekl webu AnimalChannel. Když Juan vyšel ven, aby se podíval, co se děje, byl nemile překvapen tím, co se děje!

Opět se objevila toulavá kočka a Hádes se rozhodl, že jí dá svou boudu, aby v ní mohla zůstat! Při bližším zkoumání Juan zjistil, že toulavá kočka je březí!

Když kočka rodila, Hádes byl nablízku, pozoroval ji a chránil. Zatímco Hádes na vše dohlížel, toulavá kočka porodila dvě koťata. Po chvíli odpočinku Juan celou rodinu přestěhovala dovnitř. Rozhodl se také, že kočku pojmenuje Nicol! Hádes a Nicol byli nerozluční.

Juan plánuje obě koťata darovat, ale Nicol se stala trvalou součástí rodiny. Hádes se o svého nového kamaráda neustále stará.

Zdroj: animalchannel.co