Žena ctí památku milovaného psa neobvyklým způsobem

Přidat na Seznam.cz

Pes jménem Bear miloval svou paničku Madison víc než cokoli jiného, ona zase milovala jeho. Když 6letý černý labrador nečekaně zemřel, Madison uctila památku svého miláčka způsobem, který jí vydrží navždy – nechala si vytetovat jeho nos.

“Rozhodla jsem se pro nos, protože otisk jeho tlapky byl příliš velký,” řekla žena. “Mám za to, že jsem dodnes neviděla mnoho lidí s otiskem čumáku jejich psa. A tohle mi toho mého bude vždycky připomínat.”

Madison požádal svého kamaráda, aby vytvořil inkoustový otisk Bearovy tlapky a čumáku. “Rozhodla jsem se věnovat celé své zápěstí tomuhle tetování. Bear byl ten nejšťastnější a nejpřátelštější pejsek, kterého si zamiloval každý, kdo ho potkal. Nepamatuji jedinou chvíli, kdy by nevrtěl ocasem.“

Roztomilý pejsek jim vstoupil do života v roce 2015. “Byl tenkrát velmi plachý a neuměl chodit na vodítku,” řekla Madison. “Ale byl to ten nejrodinnější a nejšťastnější pes, jakého jsme si mohli přát. Nikdy už nebude žádný jako on.”

Ztráta Beara přišla náhle a nikdo na ni nebyl připraven. “V úterý jsem šla do práce a plánovala, co mu přinesu,” řekla Madison. “Bear bohužel doma nečekaně zemřel.

Bear bude navždy tím nejlepším pejskem na světě. Nikdy nezapomeneme na bezpodmínečnou lásku, kterou naší rodině dával, a na štěstí, které dokázal v lidech probudit.”

Tetování Bearova nosu bude majitelce navždy připomínat pouto, které spolu sdíleli.

“I když nás opustil příliš brzy, přišel sem a posloužil svému účelu mnohem víc, než jsme od něj mohli chtít,” řekla Madison. “Děkujeme mu za nejlepších šest let, které naší rodině věnoval.”

Zdroj: thedodo.com