Pittbulové opalující se na zádech si umí relaxaci užít skutečně naplno

Přidat na Seznam.cz

Jestli jsme něco už dlouho neviděli, tak rozhodně to, aby se někdo oddával odpočinku natolik, jako tihle dva pittbulové, kteří se doslova rozplácli na zádech na rozpálený chodník, kde nehybně leželi a oddávali se maximální relaxaci. Máme se od nich co učit!

Video, které na Tiktoku zveřejnila jejich panička, ukazuje, jak oba pitbulové dělají to, co mají určitě nejraději: opalují se. Oba bez hnutí leží na zádech, oba si pokrčí přední nohy a při dřímání vystavují břicha obloze. Chybí jim už jen plážová lehátka a psí misky s veselými miniaturními slunečníky.

Je to tak nějak vrchol relaxace, dokonce i na tvrdé dlažbě venkovní terasy. Uklidňujících 10 vteřin bylo na TikToku dosud zhlédnuto více než 7 milionkrát.

@jennywalker_ These two and their sunbathing.. #pittiesoftiktok #olive&mayo #fyp #summervibes ♬ Funny Song – Cavendish Music

Tento účet se od té doby zaměřuje především na dva slunící se psy a několik dalších videí ukazuje, jak chytají paprsky. Je skoro až k neuvěření, jak klidně dokáží psi ležet a užívat si okamžiku.

Zdroj: Tiktok, redakce