Plavání s prasátky! Líbilo by se vám to? Na Bahamách je to všechno možné

Přidat na Seznam.cz

Na jednom neobydleném ostrově na Bahamách se nachází Prasečí pláž, která je tropickým rájem pro dvacet volně se pohybujících prasat. Toto místo je domovem také pro několik leguánů, delfínů, toulavých koček, slepic a koz.

Je něco tak osvěžujícího vidět divoká prasata, jak si hrají a volně se procházejí v křišťálové vodě. Návštěvníci ostrova je nejen uvidí, ale mohou si s nimi i zaplavat, informoval web AllThatIsInteresting. Když sem připlouvají turistické lodě, prasata vyplouvají v naději, že je někdo nakrmí!

Pokud se vaše loď dostane do příliš mělké vody, prasata mohou (a budou, pokud budou mít hlad) skočit přímo do ní a začít si hledat oběd. Koneckonců, prasata tu mají vše pod kontrolou. Jejich ostrov, jejich pravidla.

Divoká prasata obvykle dávají přednost stínu během slunečných denních hodin. Na pláž (a do vody) se odvažují až při ochlazení.

Místní prasata jsou sice divoká, ale neuvěřitelně přátelská. Pokud se k vám nedostanou dřív, nechají vás plavat až k nim. Jemné dotýkání a hlazení prasat je dovolené, ale obecně platí, že se k prasatům musíte chovat s respektem a oni vám to budou oplácet stejně. Prasata jsou úžasná, inteligentní stvoření, která si zde už zvykla na lidskou společnost, uvedl server Sandals.

Zdroj: allthatisinteresting.com, sandals.co.uk