Podívejte se, jak floridský aligátor spolknul ve vzduchu dron a dýchal kouř jako vodní drak

Přidat na Seznam.cz

Díky vynálezům kamer, jako je GoPro, a dronů můžeme vidět neuvěřitelné snímky a videa jako nikdy předtím. Lidé, kteří tyto kamery používají, mají možnost zachytit nádherné záběry přírody, zvířat a mnoho dalšího. Pokud se ovšem váš dron nesetká s aligátorem.

Dron versus aligátor

Travel bloggerka jménem Dev Langer si myslela, že by bylo zajímavé použít její nový dron k pořízení detailního snímku aligátora během jejího výletu do floridských Everglades, ale hladový aligátor měl jiné plány, píše web A-Z-Animals.
Ohromení rekreanti dali aligátorovi jméno George a sledovali, jak vyskočil a prokousal baterii dronu. Dá se předpokládat, že aligátor si myslel jednu ze dvou věcí. Za prvé, že dron byl nějaký druh ptáka a aligátor v něm viděl snadnou večeři. Za druhé, cizí předmět mohl být pro zvíře hrozbou, a proto mu nezbylo nic jiného než zaútočit.

Aligátor, co vypadá jako drak

Aligátor vypadá jako drak chrlící oheň, zatímco přihlížející prosí George, aby dron nejedl. Dron měl aligátor následně vyvrhnout a nechat ho klesnout na dno vody, kde by zůstal navždy. Berte toto video jako další důkaz toho, proč byste nikdy neměli obtěžovat aligátora ani jiná divoká zvířata.

Zdroj: a-z-animals.com, Youtube