Podívejte se na rozkošnou kočičku, která pomohla upéct dort ve tvaru srdce pro svého majitele

Přidat na Seznam.cz

Všichni víme, že kočky milují kynutí a hnětení, ale tato rozkošná dvouletá kočka se ujala pečení dokonce sama! Kočka jménem princezna Honeybelle, které se obvykle říká zkráceně Honey, na svém Instagramu ukazuje svým sledujícím, jak po boku své majitelky peče lahodné dezerty.

Vítání nového člena rodiny

V roce 2019 zemřelo majitelce Nicole Wade nově adoptované kotě jménem Maple na panleukopenii. Pouhých šest dní poté, co se připojilo k rodině, píše web DailyPaws.

Zlomilo nám to srdce. Když jsme si šli do útulku vyzvednout její památeční hračky, viděli jsme, že mají několik koťat k adopci. Honey jsme si zamilovali a ještě ten den jsme si ji vzali domů,” vypráví Nicole. “Na počest Maple jsme jí dali stejně sladké jméno.”

Honey se v kuchyni začala angažovat brzy poté, co byla adoptována. Když bylo kočce šest měsíců, skočila ženě na ramena, když pekla.

Všechno ji velmi zajímalo a ráda se poflakovala po kuchyňské lince a prohlížela si všechny ingredience,” říká majitelka této šikovné kočičky.

Kočka cukrářka

První video, které ukazuje Honeyin talent v kuchyni, bylo sdíleno později téhož roku, když pomáhala upéct dokonalý dýňový koláč na Den díkůvzdání. Nyní každý týden sdílí recepty, které zahrnují všechny možné dezerty. Od mini borůvkových koláčů přes sušenky s arašídovým máslem až po zmrzlinu z lesních plodů.

V každém videu s recepty Honey má na sobě malou kuchařskou čepici kočičí velikosti a růžovou mašli, zatímco pomáhá své majitelce odměřovat ingredience, míchat a zdobit dobroty. Zatímco mnoho koček nemá rádo nošení doplňků, Wade říká, že Honey miluje pozornost, které se jí dostává během natáčení.
A jako každý správný kuchař si Honey vždy nezapomene ochutnat ingredience, které jsou pro kočky bezpečné.

Nejlepší na těchto videích s recepty je, že je žena pekařský samouk. V titulcích videa vždy uvádí všechny ingredience a podrobné pokyny krok za krokem, takže si dezert můžete se svým kočičím šéfem vyzkoušet sami.

Zdroj: dailypaws.com