Podívejte se, jak si tento pejsek pochutnává na psí mlsce z okénka fastfoodu

Přidat na Seznam.cz

I když si to neradi přiznáváme, všichni milujeme rychlé občerstvení. Po dlouhém dni není nic lepšího než naskočit do auta a vyrazit se psem na rychlou projížďku.

Jeden psí speciál, prosím!

Naštěstí mnoho řetězců nabízí tajná psí menu s pamlsky a občerstvením vhodným pro psy, píše web DailyPaws. In-N-Out, oblíbený hamburgerový podnik na západním pobřeží USA, je jedním z řetězců rychlého občerstvení, který vyjde vstříc vašemu psímu miláčkovi. Tento řetězec je dobře známý svým nepříliš tajným menu. Pup Patty je obyčejný, neslaný, pečený hamburger. Neobsahuje žádnou housku, koření ani polevy, které by se daly vybírat, a je připraven bez toxických koření, jako je cibule nebo česnek, takže je pro štěňata bezpečnou pochoutkou. A co je na tom nejlepší? Pup Patty, a většina dalších tajných jídel z psího menu, je zdarma!

Já chci na Pup Patty!

I když je Pup Patty a další položky tajného psího menu z rychlého občerstvení pro štěňata bezpečné, je stále důležité být při krmení psa těmito pamlsky opatrný. Malí psi budou muset paštiku rozdělit na menší kousky, aby se neudusili. A potraviny s vysokým obsahem tuku nejsou pro stravu žádného štěněte zdravé, takže pochoutky z rychlého občerstvení, jako jsou tyto, by neměly být jejich pravidelným doplňkem. Pokud váš pes slaví narozeniny nebo přežívá výlet k veterináři, pravděpodobně není problém mu dát takovouto pochoutku navíc, ale nepřehánějte to.

Zdroj: dailypaws.com, Youtube