Podívejte se, jak tato kočka hraje svou oblíbenou hru: Krade klobouk svého paníčka pokaždé, když prochází kolem

Přidat na Seznam.cz

Některé kočky si užívají hru na rybáře, hon za laserovým paprskem nebo aportování kuličky. Napadlo by vás ale, že vám váš chlupáč bude krást klobouk?

Seznamte se s Percym, skotačivým ročním kocourem

Video, které 25. února zveřejnil uživatel TikToku kayjaypayy, ukazuje kocoura jménem Percy, jak visí na černobílé pruhované houpací síti, která je ukotvená ve zdi obývacího pokoje, píše web Daily Paws. Když se majitel Ben prochází za rohem, kocour mu smekne klobouk. Zdá se, že Percy nerozlišuje typ pokrývky hlavy, od barevných čepic až po základní baseballové čepice. Vtipné záběry vlastně ukazují, jak tento hravý kocourek několikrát švihne cokoli, co má jeho majitel na hlavě.

Kocour antagonista

Percy ve skutečnosti není antagonistou. Hlubší prozkoumání videa ukazuje, že se šmejdění po klobouku stalo domácí hrou, která majitele i zvíře baví, takže nejde jen o špatné chování kočky.
Hry s domácími mazlíčky jsou tak zábavné a fanoušci Percyho s tím jistě souhlasí! Původní záběry nasbíraly více než 2,4 milionu zhlédnutí.

Srdceryvné pouto tohoto roztomilého dua můžete vidět při mnoha dalších příležitostech. My tuhle dvojici prostě zbožňujeme a nemůžeme se dočkat, jaké zábavné hry vymyslí příště!

Zdroj: dailypaws.com