Podívejte se, jak tento pes zvládá nejkratší hru na aportování s odpalovačem tenisových míčků!

Přidat na Seznam.cz

Proč byste nechávali míček uletět víc než pár metrů, když ho můžete chytit ve vzduchu?

Nejrychlejší aport na světě

Na jedné straně existuje netrpělivost. A pak je tu tento zlatý retrívr, který si hraje s automatickým vrhačem tenisových míčků, píše web DailyPaws. Ve videu, které zveřejnil na TikToku majitel zlatého retrívra, je pes, který se nejenže nemůže dočkat, až bude míček vypuštěn, ale nenechá ho ani urazit víc než pár metrů. Místo toho raději nechá všechnu práci na svých ultrarychlých reflexech.
Patnáctisekundové video je poměrně jednoduché. Zlatý retriever šťouchne do stroje a snaží se přimět míček, aby se dostal do otvoru a mohl být vystřelen. Nakonec musí míček znovu nastavit tlamou a znovu do stroje šťouchnout, než míček konečně zmizí v otvoru. Začne vrtět ocasem a pak trochu skloní hlavu a chytí míček ve vzduchu zlomek vteřiny poté, co vysokou rychlostí opustí stroj. Pak se míček vrátí zpátky do stroje a vzrušené štěně je připraveno znovu na aportování.

Mistr aportu

Video si zatím vysloužilo 7,2 milionu zhlédnutí. Pro většinu lidí by bylo nemožné chytit ten míč na tak malou vzdálenost a takovou rychlostí a už vůbec ne tlamou. Dobrá práce, kamaráde. Jen tak dál!

Zdroj: dailypaws.com, Youtube