Podívejte se, jak tento úžasně nadaný australský ovčák maluje lépe než my

Přidat na Seznam.cz

Žena jménem Mary naučila svého australského ovčáka jménem Secret dělat téměř cokoli. Tentokrát je to malování mistrovského díla.

Ovčák, zasloužený všeumělec

Tento australský ovčák dokáže zdánlivě cokoli! Umí zpívat, tančit, prát prádlo a dokonce i cvičit jógu, píše DailyPaws. Představujeme vám Secret, supertalentovanou fenku australského ovčáka.

Na tomto rozkošném videu na TikToku, které Secretina majitelka Mary zveřejnila 18. července, je vidět, jak se Secret se štětcem v tlamě blíží k prázdnému bílému plátnu. Na záběrech, z nichž padá čelist, chytrá psí slečna úspěšně pokrývá celé plátno modrou barvou a při každém tahu používá tlamu.

A pokud to není dostatečně působivé, nadaná Australanka pak vezme jiný štětec, tentokrát se zelenou barvou a nakreslí dlouhý stonek. Poté přidá žlutou barvu na okvětní lístky. Secret pak doprostřed žlutě namalované plochy okvětních lístků umístí červenou tečku, po níž následují dva zelené tahy představující listy lemující stonek.

Secret ohromuje fanoušky už několik let

Nebylo to poprvé, co Secret ohromila miliony fanoušků. Cesta začala už v roce 2015, kdy Peters požádala sledující na Instagramu o tipy na výcvik štěněte. Netušíc, že ji čeká status superhvězdy, žena nadále zveřejňovala fotografie svého rozkošného australského štěněte a sdílela její dobrodružství.

Nejnovější příspěvek na TikToku ukazuje ženu při zahradničení s fenkou. Diváci mohou sledovat, jak chytrá australanka kope, sází a svými rozkošnými tlapkami plácá hlínu. Na konci videa si žena s fenkou plácnou.

Mluvíme-li za všechny milovníky psů, jsme z této rozkošné dvojice unešeni a nemůžeme se dočkat, s čím dalším Secret přijde.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok