Podívejte se, jak tito medvědi vykládají nákup z auta

Přidat na Seznam.cz

Poslední věc, kterou by si někdo přál, je vloupání do vozidla. Aby zvýšili bezpečnost a přinesli majitelům domů pohodlí, začali si lidé instalovat kamery s čidlem pohybu. Díky tomuto technologickému pokroku můžete kdykoli snadno zjistit, kdo je u vašich dveří nebo na příjezdové cestě. Ale medvěda byste asi nečekali.

Medvěd na obzoru

Muž jménem Robert má jednu z těchto kamer připevněnou k reflektoru přímo nad svou garáží. V den, kdy jeho auto stálo na příjezdové cestě, dostal upozornění, že před kamerou došlo k pohybu, píše web A-Z-Animals.
Robert možná očekával poštovního doručovatele nebo veverku, která spustila pohybové senzory. Místo toho se objevili dva obrovští černí medvědi, kteří nenuceně otevřeli dveře jeho auta, aby je prozkoumali uvnitř. Robert uvádí, že v autě nebylo vůbec žádné jídlo. Místo toho bylo vozidlo naplněno čisticími prostředky.

Medvědi se chtějí jen bavit

Obě divoká zvířata odcházejí se svými nálezy a nechávají Roberta, aby po nich uklidil nepořádek. Přitom si můžete všimnout, že muž vypadá zmateně. Během několika minut se medvědi vrátí pro nášup, ale do auta se nedostanou.
Medvědi černí vynaloží obrovské úsilí, aby získali potravu, a to i přesto, že nejsou tak agresivní jako medvědi hnědí a na člověka nezaútočí, aniž by byli vyprovokováni. Potravu dokáží najít díky svému vynikajícímu sluchu a čichu, které vynahrazují jejich slabý zrak. Medvěd černý je více než ochotný otevřít vaše auto jako konzervu s tuňákem, pokud ucítí, že uvnitř něco je.

Zdroj: a-z-animals.com, Youtube