Pokousaný režisér: Takto se Spielberg pomstil neposlušnému psovi!

Přidat na Seznam.cz

Asi všichni známe kultovní film Jurský Park. Velkofilm, kde pravěcí ještěři vinou člověka ožijí jen proto, aby se následně úplně vymkli kontrole, patří bezesporu k nejznámějším filmům Stevena Spielberga a dočkal se i mnoha pokračování. V rámci toho druhého pak existuje vtipná historka, spojena s „nejlepším přítelem člověka“.

Pes vs T-Rex

Ve druhém díle Jurského parku s podtitulem Ztracený svět uteče jeden z tyrannosaurů přímo do rušného centra amerického San Diega. Pravěký ještěr začne samozřejmě okamžitě vše ničit a požírat. V rámci tohoto běsnění zavítá i do zahrady, aby se napil z bazénu a jen tak mimochodem sežral psa málem i s boudou!

Pokousaný Spielberg

Podle přispěvatelů ČSFD ale tato scéna na původní stopáži být neměla! Pes měl nicméně během natáčení Spielberga pokousat, na což podrážděný režisér reagoval přidáním scény, na níž tyrannosaurus psa opravdu požírá.

Scéna bezbranného psa, kterého žere dvanáctimetrový prehistorický ještěr, se ovšem setkala v globálu s dosti negativními ohlasy. Lidé prostě pejsky milují a ve filmech jsou podobné scény dosti nepříznivě hodnoceny.

Zdroje: jurassicpark.fandom.com, csfd.cz, youtube.com