Probudí se v posteli se psem, který není jejich a nikdy předtím ho neviděli

Přidat na Seznam.cz

Pro ty, kteří mají psa, je docela normální, když se ráno probudí a zjistí, že je na nich jejich miláček přilepený. Jsou ale i tací, kteří ráno otevřeli oči a uviděli někoho, kdo… nebyl jejich. O kuriózní události informoval web Lastampa.

Přesně takové překvapení zažila žena jménem Julie, která se probudila a vedle sebe našla velkého spícího psa, kterého ani ona, ani její manžel nikdy neviděli.

Johnsonovi mají doma tři psy a často se stane, že je ráno musí dostávat z postele. Tenhle chlupáč k nim ale rozhodně nepatřil.

“Můj manžel řekl: “Čí je to pes, Julie?””

“Otočil jsem se a prvních 10 sekund jsme na sebe jen zírali. Řekl jsem: “To není náš pes!”

Zatímco pár byl překvapený a zmatený, tajemná psí fenka vypadala, že je naprosto v pohodě: “Ležela na našich polštářích, viditelně šťastná,” řekl Johnson. “Jen se chtěla mazlit.”

Řešení záhady

Manželé, kteří jsou velkými milovníky zvířat, se s ní mazlili a zároveň se snažili zjistit, odkud se fena v jejich posteli vzala. Vše pravděpodobně začalo tím, že se v noci přes oblast přehnala silná bouře a pes se ztratil a vlezl do jejich domu, aby se schoval: manželé nechali omylem otevřené zadní dveře do domu, takže pes musel vlézt tudy.

“Psi jsou opravdu chytří. Našla otevřené dveře a prostě vstoupila,” říká manžel.

V domnění, že má pes někde majitele, pořídili manželé několik fotografií chlupatého návštěvníka a zveřejnili je na sociálních sítích v naději, že si jich páníček všimne. Během krátké doby se ženě ozval ustaraný majitel: on a Nala, tak se totiž fenka jmenuje, bydlí několik kilometrů od domu Johnsonových a den předtím se fena ztratila na procházce. Když začala bouřka, Nala nemohla najít cestu domů a hledala útočiště v cizím domě: “Byli jsme bezpečné místo a ona to věděla,” říká žena. Majitel Naly si pro ni okamžitě přijel. Šlo o velmi šťastné shledání.

Zdroj: lastampa.it