Psí emocionální reakce na zjištění, že jede k babičce, se rychle stala populární

Přidat na Seznam.cz

Není lepší pocit než návštěva rodiny. A to platí zejména pro jednoho australského honáckého psa, který byl naprosto nadšený, když zjistil, kam ho jeho majitelé vezmou na výlet autem.

Video sdílela jeho majitelka, které se náhodou podařilo zachytit svého psa jménem Nosh přesně ve chvíli, kdy mu tu dobrou zprávu sdělila. „Po 20 hodinách v autě jsme mu konečně řekli, kam jedeme,“ napsala v textu videa.

@sky.q The other video got a “sensitive content warning” because of the end… but why?? 😂 #repost #dogsofttiktok #dogs #australiancattledog #blueheeler #acd #heeler #cattledog ♬ original sound – Sky.Q

„Chceš vidět babičku a dědečka?“ ptá se ve videu. A to byla ta kouzelná slova. Jeho reakce je v podstatě k nezaplacení a nemyslíme si, že je nefér říct, že teď psovi jeho „prarodiče“ tak trochu závidíme.

V dalším videu se majitelka podělila o další klip, který zachycuje zvláštní pouto Noshe s prarodiči. Na záběrech je vidět, jak pes poslušně čeká, až se jeho babička vrátí z výletu domů.

@sky.q He is so happy to see them! 🥰 #dogsofttiktok #dogs #australiancattledog #blueheeler #acd #heeler #cattledog ♬ original sound – Sky.Q

Když babička konečně dorazí domů, chudák Nosh okamžitě začne kňučet. Byl tak šťastný, že ji vidí!

Zdroj: PetHelpful