Psi se vyplížili do obchodu s hračkami, aniž by to „řekli“ majitelce

Přidat na Seznam.cz

Žena jménem Gabriela byla v domě svého přítele a vzala s sebou svého psa jménem Johnny. Dala ho na dvorek, aby si hrál s přítelovým psem Charliem, a vrátila se dovnitř. Byla pryč jen pět minut, ale když se vrátila, oba psi byli pryč.

Gabriela si uvědomila, že psi museli přeskočit plot, a tak je běžela hledat na nedaleké pole. Netušila, jak je najde, a byla trochu ztracená, když se z ničeho nic objevil někdo, kdo jí pomohl.

@gabriela.o.k I literally can’t make this shh up 😤😂😭 #johnny #dogsofttiktok #wtf #funny #runaway #viral #fyp #foryou #unsupervised #badboy ♬ original sound – gabriela.o.k

„Byla jsem na pastvině a hledala, jestli nehoní dobytek,“ řekla časopisu TheDodo. „Hledala jsem asi deset minut, když na příjezdové cestě zastavilo auto. Náhodná paní, která nakupovala se svým malým dítětem, viděla, jak Johnny a Charlie vcházejí dovnitř a jdou rovnou do uličky s psími hračkami! Řekla, že její syn chtěl, aby si je vzali domů, a ona řekla: ‚Ne, tihle psi jsou zřejmě rozmazlení a někomu patří!‘.“

Johnny a Charlie se nějakým způsobem dostali do místního obchodu a rozhodli se, že si koupí psí hračky. Gabriela s úlevou, že je našli, naskočil do ženina auta a zamířila rovnou do obchodu, aby psí dobrodružství přerušila.

Když tam dorazili, psi byli stále v uličce s psími hračkami, nakupovali a všichni zaměstnanci obchodu byli celou věcí velmi pobaveni.

Zdroj: thedodo.com