Pták slyší zpívat ženu a rozhodne se napodobit její píseň! Společný duet zachytilo video

Přidat na Seznam.cz

Jednoho dne seděla žena jménem Chelsea Eckhartová na balkoně před svým domem, když ji zaujal nečekaný návštěvník. Na vrcholu nadzemního kabelu pohodlně odpočíval malý pták.

„Byl velmi hlasitý,“ řekla žena webu TheDodo. „Obvykle se na mém balkoně moc ptáků nezastaví, takže jsem byla nadšená.“

Ačkoli je pravděpodobné, že žena zpočátku nebyla cílovým publikem ptačího nápěvu, z nepravděpodobné dvojice se brzy stalo hudební duo. Během krátké pauzy v ptačím sboru cvrlikání a švitoření se Chelsea rozhodla, že sama začne pobrukovat melodii. Jemným zabroukáním oplatila opeřenému návštěvníkovi zpěv.

A pták jí odpověděl ozvěnou její jednoduché melodie. „Trvalo to nějakou dobu, ale ptáček začal napodobovat to, co jsem dělala,“ řekla žena. „Byla jsem v šoku, když po mně skutečně opakoval! Vždycky jsem byla milovníkem zvířat a pracovala jsem v oblasti rehabilitace volně žijících zvířat, ale tohle byl jeden z mála případů, kdy jsem měla pocit, že s divokým zvířetem navážu určitou komunikaci.“

Zřetelná výměna hovorů a odpovědí trvala několik „veršů“, než se pták opět chopil své vlastní melodie. Ale autorka videa na to jen tak nezapomene.

Zdroj: thedodo.com