Reakce ženy na krávy, které si prohlížejí její bazén, nás rozesmála

Přidat na Seznam.cz

Na internetu už jsme viděli skoro všechno, ale i tak se občas objeví něco, co nás zaskočí a pobaví. Tentokrát je to video ženy, která vyhání krávy ze svého bazénu. Video sdílela žena, kterou zřejmě její neobvyklí návštěvníci velmi překvapili, uvádí portál Pethelpful.

Nestává se každý den, že se probudíte a uvidíte krávy, které se chladí u vašeho bazénu. Přesně to se ale stalo této ženě a záběry stojí za zhlédnutí. „Jděte pryč od mého bazénu!“ Zpoza kamery je slyšet, jak žena křičí, když vybíhá ven. „Běžte pryč! Běžte! Běžte,“ pokračovala. „Panebože, vypadni!,“ křičela žena a napětí se stupňovalo.

Zajímá vás, odkud se krávy vzaly?

@_marla_d When the husband leaves the gate open to the pasture. #doyefarms #oklahoma #hereford #swimmingpool ♬ original sound – Doye Farms

Podle titulku videa by tato záhada mohla mít snadnou odpověď: „Když manžel nechá otevřená vrata na pastvinu“. Tak to můžete připsat mínus 10 bodů manželovi za to, že tenhle nepořádek způsobil. Nakonec krávy skutečně odešly, ale ne dříve, než si stačily udělat z bazénu obří napáječku!

Zdroj: pethelpful.com, tiktok.com