Rodina natočila reakci kočky poté, co si přivedli domů nové štěně

Přidat na Seznam.cz

Rodina Matthewsových je takzvaná velká rodina. Máma, táta, batole, tři obrovští aljašští malamuti, kočka a osm rybiček, to rozhodně není to, čemu byste říkali klidná domácnost.

Manželé přivítali na svět svou holčičku před dvěma lety, a jakmile si ji přivezli domů, dali si záležet na tom, aby ji seznámili se smečkou, aby se od první chvíle sblížili a mohli spolu harmonicky žít.

Proto si retrívra Buddyho nechali několik dní v domě, aby se sblížil s ostatními zvířaty v domě. A skutečně, tento nápad se u ostatních psů v domě velmi osvědčil. Malamuti Buddyho přivítali a přijali ho jako jednoho ze svých. Problémem byl jejich kocour Milo, píše web AnimalChannel.

Jakmile si štěně zvyklo na nové prostředí, nastal čas seznámit ho s „kocourem domu“. A majitelé kocoura samozřejmě nemohli nezachytit Milovy reakce na kameru.

Kocour není ze setkání s novým psím kamarádem nadšený. Zpočátku si Milo drží od Buddyho bezpečnou vzdálenost a nechce ani, aby ho jeho majitel k novému „hostu“ přiblížil. Jen sedí, očividně se cítí ohrožený a naštvaný, a čeká, až se nováček pohne.

Štěně však stále spí, a tak se Milo přiblíží k novému psovi a očichá ho. Okamžitě si uvědomí, že nevoní jako malamut, jeho pach mu není povědomý. A pak zjistí, že se také umí hýbat. Tehdy se rozhodne, že bude lepší držet se dál.

Uplyne více než den a Milo štěně stále všude potkává. Postupně, a zatímco Buddy stále většinu času spí, začíná být kocour stále odvážnější a dělá kroky, aby se k němu přiblížil.

Uplyne víc času a Milo jako by si uvědomoval, že pes s nimi odteď bude trávit hodně času, takže to prostě musí přijmout. A skutečně, asi o dva týdny později se zdá, že Milo je ochoten se štěnětem koexistovat, a můžeme je oba vidět ležet na gauči. V tomto okamžiku možná začalo milé přátelství!

Zdroj: animalchannel.co