Rozjívené štěně se baví s rolničkami připevněnými ke dveřím

Přidat na Seznam.cz

Psi cavapoo byli vyšlechtěni tak, aby se v nich snoubila nízká srst, jemná povaha a inteligence pudla s hravou, energickou a milující povahou. Výsledkem je pes milující lidi, který si dokáže vytvořit silné pouto k rodině a musí být součástí všech rodinných aktivit.

Milovaný člen rodiny rád hraje na zvonky

Roztomilý cavapoo jménem Nash přišel na to, že rolničky připevněné u dveří nemusí jen nutně sloužit k tomu, aby si řekl, že chce jít ven, píše DailyPaws. Místo toho, aby provazem se zvonečky štěně sdělovalo svým lidem, že potřebuje ven, rozhodlo se, že s nimi může rachotit jen tak pro srandu. Rolničky sice dělají ohromný rámus, ale nakonec celá situace všechny rozesměje.

@nash_thecavapoos_mom

Get puppy door bells for potty training they said 🙃 #cavapoo #andGO #puppy #cavapoopuppy #fyp ♬ original sound – brittany

Rolničky, rolničky

Toto neuvěřitelně zábavné video zachytila majitelka pejska, která na TikToku vystupuje pod přezdívkou @Brittany-nash_thecavapoos_mom a její video bylo zhlédnuto více než 2,5 milionkrát. 

Cavapoo mají spoustu energie, a tak potřebují každodenní pohyb a spoustu mentální stimulace. Jsou to sice ohromní mazlové, ale pokud jsou příliš dlouho sami a nudí se, jejich chování může být destruktivní.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok