Rozkošné video: Opičí mláďátko pojídající dračí ovoce vám zpříjemní den

Přidat na Seznam.cz

Na internetu je spousta videí s mláďaty zvířat, která vám dokáží zpříjemnit den. Jsou to videa, která vám vykouzlí úsměv na tváři a šíří pozitivní vibrace. Stejně jako toto video s roztomilou malou opičkou, které bude asi to nejroztomilejší, co dnes uvidíte.

Video ukazuje malou opičku sedící venku na zemi. Roztomilé stvoření si neustále cucá palec a soustředěně se dívá na dračí ovoce, které mu člověk nabízel a držel v ruce. Člověk ovoce nakrájí na plátek, který může malá rozkošná opička držet, ale ta stále moc nechápe, co s ním má dělat.

Člověk pak ukousne kousek plátku dračího ovoce, aby malá opička mohla tento úkon napodobit a sníst ho také. Roztomilá opička to samozřejmě pochopí, ovoce sebere a pustí se do jeho konzumace.

Jakmile malinká opička jménem Nunuk začne jíst, má okamžitě od ovoce špinavou celou pusu. A je to naprosto rozkošná podívaná. Lidé nemohou přestat obdivovat toto roztomilé stvořeníčko, to dokazuje také to, že dosud získalo více než 5,2 milionu zhlédnutí lidmi z celého světa.

Zdroj: Instagram