Roztomilé! Kocour Walter si hraje s malým jelenem

Přidat na Seznam.cz

Toto zvířecí duo vypadá, jako by vyskočilo přímo z Disneyho filmu a dostalo se do našich kanálů, jen proto, aby nás pobavilo. A zdá se, že spousta uživatelů TikToku je jimi stejně posedlá jako my.

Další neobvyklé přátelství

Vaši noví oblíbení zvířecí přátelé mají podobu huňatého černého kocoura jménem Walter a vzácného srnečka, který se zatoulal na scénu a dostal jméno Lewis, píše web DailyPaws. Tento malebný klip poprvé nahrál na TikTok uživatel Taylorhoff08 a ukazuje tyto dva kamarády, jak si spolu hrají před krásnou lesní scenérií za jasného jarního dne. Walter a jeho srnčí kamarád Lewis se k sobě tulí a každý z nich se jemně očichává, zatímco se tito zvědaví noví kamarádi navzájem zkoumají. Roztomilá kočka a milý jelen se pak na konci klipu krátce dotknou nosem, zatímco v pozadí pokojně cvrliká ptáček, což stačí k tomu, aby se milovníci zvířat všude pozitivně rozplývali.

Kámoši jak hrom

Video od svého prvního zveřejnění nasbíralo na TikToku 1,2 milionu zhlédnutí a více než 218 000 lajků a hromady obdivovatelů se v komentářích vyjadřují, jak jsou z těchto roztomilých kamarádů nadšení. Mnoho diváků bylo ale zmateno, proč Walter a Lewis vypadají v klipu stejně velcí, i když většina by si myslela, že jelen je obvykle mnohem větší než jakákoli domácí kočka. Hoff naštěstí jejich velikostní podobnost objasnil komentářem, že je jelen ještě malý a kocour má vzrůst normální kočky.
Ačkoli stále čekáme, zda se Walter a Lewis na TikToku objeví znovu společně, jedno je jisté. Toto nepravděpodobné zvířecí přátelství rozhodně dává Bambimu a Thumperovi co proto!

Zdroj: dailypaws.com, TikTok